Президент України Володимир Зеленський пообіцяв відкрити для кожного здібного українця шлях до вільної реалізації.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, коментуючи ювілей Ігоря Сікорського.

“Сьогодні був насичений подіями день. Але про ювілей, який святкують всюди, де створюють та піднімають у небо гвинтокрили, не можна забувати. Рівно 130 років тому в Києві народився «гелікоптерний батько» – славетний українець Ігор Сікорський. Він є блискучим прикладом інноватора. Впевнений, що Сікорський завжди буде надихати нових українських винахідників не лише у Київській політехніці, яка носить його ім‘я, а й по всій Україні, яка щороку збагачує світ новими талантами. І тому я зроблю все від мене залежне, щоб відкрити для кожного здібного українця шлях до вільної реалізації своїх ініціатив у першу чергу у власній країні. Щоби саме Україна стала для наших геніїв базою для подальшого підкорення світу”, – написав Зеленський.

Також, Президент України Володимир Зеленський заявив про необхідність держпідтримки асоціаціям, що захищає молодь від алкоголізму та наркоманії.

Про це Зеленський заявив на відкритті ХІ спортивно-терапевтичного табору Міжнародної антинаркотичної асоціації.

Згідно з повідомленням АП, Зеленський надає підтримку Міжнародній антинаркотичній асоціації та її підопічним вже кілька років.

“Я своїм приїздом хочу засвідчити, що держава має звертати увагу на це питання. Усі, а перш за все – політики, мають підтримувати, приїжджати, цікавитися, які є проблеми, мають показувати, що вони не байдужі до таких асоціацій, до цього питання в цілому”, – зазначив  він.

За словами президента, для вирішення проблеми наркотичної та алкогольної залежностей держава “на законодавчому рівні має надавати більшу підтримку асоціаціям, які займаються залежними людьми, захищати молодь і інших українців від алкоголізму і наркоманії, сформувати чіткий план заходів для вирішення цих проблем”.