Вночі проти 11 липня ЗСУ ліквідували не лише російського генерал-лейтенанта Олєга Цокова. Разом з ним у районі Бердянська загинули ще кілька офіцерів і багато особового складу.

Про це 24 Каналу розповів заступник голови Бердянської районної ради Віктор Дудукалов. За його словами, російське військове командування продовжить гинути в Україні.

“Було кілька офіцерів як мінімум і особовий склад, який порахувати дуже важко. Останнім часом це сотні окупантів. Їх просто вивозять вантажівками і спалюють або кидають”, – зазначив Дудукалов.

Зазначимо, що український журналіст Денис Казанський припустив, що 11 липня разом з Олегом Цоковим могли ліквідувати також російського підполковника Алєксандра Горіна. Він був колишнім комбатом 382 окремого батальйону морської піхоти окупантів.

Окупанти займають відпочинкові бази в Бердянську та в інших населених пунктах Запорізької області. Однак їх це не врятує від прильотів.

“Тут росіяни найкращі коригувальники вогню, як виявляється. Їхні дописи в соцмережах про те, хто, коли і де загинув, дуже допомагають ідентифікувати”, – додав Дудукалов.

Також зазначимо, що в російських окупантів є проблеми з дезертирством підрозділів. Не кожен загарбник витримує перебування в обороні, зазначив Віктор Дудукалов. Так він прокоментував неофіційну інформацію про те, що буцімто в Бердянську окупанти зі “шторм z” відмовилися йти на передову, розстріляли офіцера, а потім взагалі втекли.

Як наголосив Дудукалов, такі повідомлення про вбивства російських офіцерів складно підтверджувати. Однак дійсно доволі часто надходить інформація про дезертирство окупантів з тилових позицій.

Різні російські пабліки регулярно публікують інформацію, що розшукують певних окупантів зі зброєю, які кинули позиції.

Це є результатом низького бойового духу в деяких окупантів. Багато з росіян хто не витримує перебування в обороні та відсутності успіхів на фронті.