Істотна поразка для агресора! Мін’юст влупили: ми добиваємо Росію у Європейському суді з прав людини

Сьогодні в інтерв’ю для Радіо НВ Міністр юстиції Денис Малюська повідомив про шалений успіх України у справах проти Російської Федерації, які на цей момент розглядає Європейський суд з прав людини.

«Ми добиваємо Росію у Європейському суді з прав людини. <…> Поки що йдемо дуже успішно. ЄСПЛ вже визнав те, що Росія контролювала Крим задовго до так званого „референдуму“. <…> Це перший такий випадок, прецедент, аналогів його не було. І це істотна поразка Росії, їх там ковбасило. А ми продовжуємо воювати з Росією у ЄСПЛ та інших юрисдикціях», — зазначив Малюська.

А також Денис Малюська поділився інформацією про те, що у листопаді цього року планують слухання в ЄСПЛ ще однієї справи України проти Росії.

«Теж цікава справа, запрошую слухачів спостерігати. Ми далі будемо добивати їх там. У справі одразу кілька об’єднаних вимог, зокрема і з голландцями, яка стосується збитого боїнгу МН-17. <…> Ми подали скаргу в ЄСПЛ стосовно політичних вбивств Російською Федерацією як своїх громадян — росіян, так і українців, і чеченців, і інших іноземців. Росія теж сходить з розуму через це, тому що там фігурують усі гучні політичні вбивства, в тому числі, і замах на вбивство Навального», — розповів Малюська.