Люди Порошенко продовжують розгойдувати справу «Вагнерівців», пише телеграм канал Клименко тайм.

Далі мовою оригіналу:

Гойдається ця справа все так же слабо. Сьогодні екс-нардепи Андрій Тетерук, Ігор Лапін і співзасновник партії «Демсокира» Юрій Гудименко (який все ніяк не сяде за заклики до насильства і повалення конституційного ладу, а сьогодні і взагалі погрожував спалити київський Будинок профспілок) подали в Офіс генпрокурора заяву про відмову ДБР порушувати справу проти Зеленського за нібито держзраду.

Ці ж люди, до речі, раніше зверталися і до Шевченківського райсуду, який навіть зобов’язав ДБР відкрити кримінальне провадження у справі «Вагнеровців».

Як повідомив адвокат Ігор Волошин, у відомстві Венедиктової на їх сьогоднішню заяву повинні відреагувати протягом доби.

Подивимося на реакцію Офісу генпрокурора, якщо вона, звичайно ж, буде. Але в цій ситуації цікаво інше. Історія з «Вагнерівцями» вже всім порядком набридла. Але у Порошенко, як ми вже писали, її періодично використовують для створення інформаційного галасу. І роблять це не просто так.

Не сказати, що над Петром Олексійовичем згущуються хмари у вигляді реального і тривалого тюремного терміну, але точкові удари все ж наносяться. Взяти хоча б справу «Кузні на Рибальському» от і Порошенко намагається відповідати контрударами.

Зазначимо, це літо для Петра Олексійовича виявилось спекотним. І плівки Медведчука у травні – червні, і скандали із відпочинком, і нові підозри та справи ну і на останок, серпнева Зеленка в обличчя.

Добре що у президента Зеленського стосовно Порошенка, позиція незмінна.

Адже Володимир Зеленський не так давно зазначав,що бачив декілька фрагментів плівок Медведчука. Він вважає, що владна команда вже сповна показала свою реакцію на цю історію.

Ну, дивіться: для мене не новина те, що відбулось. Ми всі про це знали. Ми не мали плівок, ніхто не чув їх, але було багато різної інформації від Служби безпеки, розвідки,
– підкреслив глава держави.

Він заявив, що чудово розуміє, як все це відбулося – що Віктор Медведчук торгував і заробляв разом з п’ятим президентом Петром Порошенком.

“Ми чудово розуміємо, що українське вугілля, яке через окупацію було захоплено на території тимчасово окупованого Донбасу, купувала Україна через Росію. Воно вивозилось”, – зазначив Володимир Зеленський.

Критикував Порошенка щодо цього і Володимир Парасюк.

І як вам сивочолий недогетьман?
Коли 5 років всім доказувалось, що Порошенку плювати на все, йому головне гроші, тоді нас як могли так обзивали і звинувачували у всіх гріхах України.
Згадати хоча б нашу блокаду торгівлі з окупантами. Скільки тоді вилилось бруду на мене і моїх рідних. По нас стріляли і відкривались фейкові кримінальні справи. Зранку до ночі по «зливних бачках» прибічники Порошенка нагло брехали і відмазували свого патрона. Вони вилизували як могли, щоб виторгувати якусь посаду чи майбутнє місце в списку.
А чого тоді вартував прихід Голубана в Верховну Раду. Це було пробите дно. І заради чого все це? Заради безперебійного потоку брудного кешу в кишеню Петра Олексійовича.
Пригадується навіть такий випадок як один депутат від БПП мені сказав, щоб я не ображався, що він зі мною не вітається, просто якщо це побачать, то в нього можуть бути проблеми. От такими ми були «білими воронами».
Але як бечите правду дуже важко приховати і зараз всі пазли склались в одне ціле. Ось вам і відповідь на сотні «чому?» про Медведчука і Порошенка.
І чому Медвечук відродився за часів Порошенка?
Але загалом цей пост не про гнилого недогетьмана, а про його оточення, яке хворобливо вірить йому. Як вам такі новини? Нічого не тисне? Ви далі живіть і заспокоюйте себе, а Петро Олексійович в той час буде витрачати гроші, які “заробив” з Медведчуком – резюмував він.