Виконавча служба України наклала арешт на рахунки нардепа від “Опозиційною платформи – За життя” Іллі Ківи. Даний арешт проведений в рамках справи загиблої Катерини Гандзюк.

Сьогодні, 30 квітня, стало відомо, що в рамках виконання рішення суду за позовом батька Катерини Гандзюк до Іллі Ківи були примусово заблоковані всі фінансові рахунки народного депутата фракції “ОПЗЖ”. Відзначається, що рахунки нардепа знаходяться під арештом з 22 квітня.

Про це повідомила компанія “Міллер”.

Нагадаємо, раніше Ківа звинуватив загиблу Гандзюк в тому, що вона нібито була замішана в корупції. У червні 2019 суд закликав нардепа спростувати брехню, а також оплатити судовий збір в розмірі 1409,6 гривні, проте Ківа відмовився виконувати рішення.

Згідно з даними представників батька загиблої активістки Гандзюк, держвиконавець Дніпровського райвідділу ДВС в Києві 22 квітня ухвалив постанову про накладення арешту на грошові активи народного депутата.

Відзначається, що Ківа повинен сплатити судовий позов, інакше проти нього порушать кримінальну справу, також на нардепа можуть накласти штраф за порушення закону. Сам народний депутат не коментує ситуацію з програною справою і арештом рахунків.