Популярний український телеведучий Сергій Притула зняв чергове відеозвернення своїм підписникам. Відповідний ролик він виклав на своїй сторінці у Facebook. Притула поставив усім хейтерам просте, але логічне питання: “Звідки у вас є стільки часу?”

Почав свій п’ятихвилинний ролик він з розповіді про те, що одна з користувачок у мережі подякувала йому за ті пости, які він пише. На її думку, саме ця писанина – промінь добра з-поміж шаленої кількості хейтингу, який шалено популярний у Facebook.

Це відео він вирішив записати для того, аби звернутися до тих користувачів, які виписують “кілометри текстів із жахливими словами на адресу своїх політичних опонентів”.

“А звідки у вас є стільки часу, щоб писати на адресу один одного стільки ненависті? Це ж треба мати вільний час для цієї писанини. А цей час можна було би витратити на роботу“, – наголосив Сергій Притула.

Його вражає те, що люди пишуть сотні, а то й тисячі коментарів, в яких звинувачують і попередню владу, і теперішню, а також нарікають на те, як їм погано живеться.

“Я навіть знаю людей, які, коли був Ющенко, писали, що він – чмо, і не робить нічого, щоб їм жилося добре. Плюс у 2008 році долар дуже стрибнув і всі збідніли. Потім ті самі люди писали, що Яник – чмо (ну, тут я погоджуюсь), що Порошенко – чмо, а зараз вони пишуть, що Зеленський чмо. І це одні і ті самі люди. Їм не вгодиш і жодна влада таким людям не може вгодити, бо вони не можуть якось гідно жити“, – наголосив він.

Також він зазначив, що всі проблеми хейтерів мають вирішувати не якісь ефемерні дядечки, які керують країною. Успіх кожного – його заслуга та робота.

“Ваша проблема не в тому, що вам мало платять. Ваша проблема в тому, що ви не робите нічого, щоб роботодавець заплатив вам стільки, щоб ви не хотіли від нього кудись піти. Коли мені було 22-23 – я працював на п’яти роботах. Тоді робота у 100 баксів для Тернополя було дуже пристойно. Я пахав як дурний зранку до ночі. Але мені було мало 100 доларів, бо я хотів водити дівчину не на біляш з томатним соком, а в найкращий бар чи ресторан міста.

Я працював ще на чотирьох роботах і спав по 2-3 години на добу. А бувало таке, що не спав і по дві-три доби… Але я був молодий хлопака і розумів, що мені ніхто не принесе на блюдечку якусь квартиру… Я пахав як коняра“, – відверто розповів Сергій Притула своїм підписникам.

Також він порадив усім активним “користувачам” нарешті знайти собі роботу.

“Замість того, щоб писати оту галімотню у соцмережах, обгаджуючи інших людей – знайдіть собі роботу. Мало грошей на одній? Знайди другу і витрати час на неї. Замість того, щоб писати оці огидні коментарі, запитайся у дитини, що вона сьогодні прочитала. Не в телефоні просиділа 5 годин, а яку книжку вона прочитала. Запитайся, чи твоя дитина знає англійську, бо без неї вона не має якогось притомного майбутнього. Іди на курси, вдосконалюйся, ставай найкращим у тій царині, в якій працюєш і за тебе будуть битися роботодавці. Запитай у своєї мами, як у неї сьогодні справи. Скинься з друзями по 400 гривень, і не пробухай їх в генделику, а завези у найближчий дитячий будинок“, – емоційно підкреслив він.

Наостанок він зазначив, що всі ми живемо в одній країні, а це означає, що не варто заливати один одного брудом за кожної ліпшої нагоди. На його думку, ми, українці, маємо залишатися “у спільних знаменниках, які стосуються цієї країни”, адже влада завжди буде мінятися.