У Києві до приймальні народного депутата Борислава Берези увірвалися озброєні чоловіки. Їх не пустила охорона, після чого зловмисники втекли з місця події на позашляховику Range Rover.

Надзвичайна подія трапилася 26 березня на вул. Сабурова, повідомили у прес-службі поліції Києва. Автомобіль зловмисників без номерів і з ушкодженнями виявили неподалік від приймальні парламентаря.

Борислав Береза на своїй сторінці у Facebook уточнив, що тікали агресивно налаштовані чоловіки зразу на трьох автомобілях. Депутат припускає, що спроба нападу може бути пов'язана з його боротьбою з нелегальним гральним бізнесом і несанкціонованими точками продажу алкоголю.

Правоохоронці розпочали пошук нападників. На місці працює поліція. За попередньою інформацією, розшукують два автомобіля: чорний Renault Laguna з номерами BM6514BO та синій Chevrolet Lacetti з номерами AH7736KP.

Колишній спікер "Правого сектора", а сьогодні депутат Береза відомий своїми екстравагантними висловами та витівками. Раніше він обіцяв побити російського сенатора Ігоря Морозова, який викликав його на дуель.