На сьогоднішній день Pole Dance набирає популярність і вже скоро витіснить звичні традиційні види спорту і танці. У Маріуполі відкриваються все нові і нові студії, навчальні танців на жердині, і все більше дівчат стають прихильницями даного виду спорту. – повідомляє Корупція.Інфо

Навіть дочки депутатів міської ради. Наприклад, Ірина Магера, дочка депутата і керівника «Зеленого центру Метінвест» Сергія Магери, активно захоплюється пілоном, бере участь у змаганнях і керує власною студією Pole Dance. На своїй сторінці в соціальних мережах Ірина демонструє фото зі своїх тренувань і змагань. 
9ce13cf7a892

До речі, напевно, багатьох маріупольських бабусь, які голосували за Магеру-старшого, напевно, б стався серцевий напад, якби вони побачили ці фото. Сучасне мистецтво танців може видатися для людей старшого покоління «срамотою».
0caef4b11d30

Помилково танці на пілоні плутають зі стриптизом. З 2000-х років Pole Dance розвивається як форма акробатики. Як правило, студії пропонують Pole Dance як вправи для розтяжки, тренування м'язів ніг і рук. Такі танці розвивають м'язи верхнеq частини тіла, спини, підтримують в тонусі все тіло. Тільки на вигляд здається, що танці на пілоні – легке заняття. Насправді вони вимагають від танцюриста витривалості, гнучкості, координації, сили в руках, грації і спритності, хорошої розтяжки і м'язовий тонус.

Багато маріупольські фанатичні шанувальники Pole Dance вважають, що танці на пілоні могли б замінити фізкультуру в школах, так як такі заняття змушують працювати всі групи м'язів і можуть компенсувати походи в тренажерні зали.
bfb888a4a9fe

У кулуарах маріупольської міськради кажуть, що депутат Магера замислюється про подібних ідеях і як варіант розглядає замовлення на виробництво пілонів комбінату імені Ілліча.

Чемпіонати з Pole Dance проводяться у всьому світі, причому навіть серед дітей. Вибір сценічних костюмів та стрипів (туфлях на високій платформі і каблуці) досягає колосального розмаху, перетворюючи танці на пілоні в цілу культуру.
dd6b347c933a

Інтерес юних маріупольчанок до Pole Dance зростає, і бажаючих освоїти непрості і пікантні танці стає все більше. Багато зізнаються – на першому місці бажання стати більш привабливими для протилежної статі, а спорт вже на другому місці. Не виключено, що і в Маріуполі в найближчому майбутньому теж пройде чемпіонат з Pole Dance, можливо, під заступництвом дочки депутата міської ради.