Кабінет Міністрів виділив додаткові 400 мільйонів гривень на відновлення критичної інфраструктури Харківської та Чернігівської областей. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Телеграмі.

Додаткові 400 млн грн уряд направляє на відновлення критичної інфраструктури нашої країни. Сьогодні ухвалили відповідне рішення, – зазначив Шмигаль.

Він зауважив, що 250 млн грн буде виділено для Харківської області на ліквідацію наслідків бойових дій та відновлення критичної інфраструктури, яка постраждала внаслідок обстрілів.

За словами Шмигаля, ще 150 млн грн виділяють Чернігівщині, аби повноцінно відновити водопостачання в Чернігові.

Кошти підуть «Чернігівводоканалу» для реконструкції однієї з насосних станцій та трансформаторних підстанцій, – зазначив глава уряду.

Шмигаль зауважив, що загалом уряд уже виділив 1,4 млрд грн на відновлення та першочергову відбудову 5 регіонів.

Вода, світло та газ знову з’явилися в сотнях тисяч домівок. Відновлено десятки доріг та мостів. Розміновано сотні кілометрів території. Після нашої остаточної перемоги все, що зруйнував ворог, ми не просто відновимо, а зробимо ще кращим, – наголосив Прем’єр-міністр.

Зазначимо, що 22 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль запропонував Міжнародній фінансовій корпорації приєднатися до відбудови українських міст.

Зокрема він сподівається, що корпорація підтримає відбудову житлового фонду, об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури, а також українських міст, особливо тих, що найбільше постраждали від дій окупантів.

Ми зацікавлені створити фінансову платформу МФК, яка дозволить фінансувати більшу кількість українських міст. Сьогодні залучення іноземних інвестицій у відновлення критичної та соціальної інфраструктури є одним із найважливіших питань порядку денного України, — додав очільник Уряду.