Після призначення колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі на посаду члена Національної ради реформ на базі відомства було створено “Офіс простих рішень і результатів”. 3 червня засновано громадську організацію з такою назвою, її донорів обіцяють назвати пізніше.

В Україні зареєстрували громадську організацію “Офіс простих рішень і результатів”, повідомлення про це 3 червня з’явилося в базі даних YouControl.

Керівником структури названий Семен Кривонос.

Як пише “Бабель”, організацію створили глава Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі і його заступник Олександр Ольшанський. Через неї повинні надходити гроші на утримання недержавної структури з такою ж назвою, яку Саакашвілі організував на базі Національної ради реформ 26 травня. Тоді ж сторінки ради в соцмережах були перейменовані в “Офіс простих рішень і результатів”.

Виконавчий директор Офісу Марія Барабаш пообіцяла виданню незабаром назвати імена донорів, які будуть фінансово підтримувати реформаторські структури.

Біля офісу вже з’явилися три локації: в Кабміні, Офісі президента і в концертно-виставковому центрі “Парковий” – неформальному штабі партії “Слуга народу”. Барабаш прогнозує, що детальна інформація про цілі і завдання “Офісу простих рішень і результатів” з’явиться після першого засідання Нацради реформ, дату якого незабаром призначить президент Володимир Зеленський.

Поки відомо, що організацію розділять на відділи – виконавчий, міжнародний, комунікаційний і законодавчий.

Українці в Мережі висловлюють схвалення.