Бунти і озброєні напади на Кремль — те, що чекає на Путіна. Армія РФ вже повертає зброю проти своїх та йде з фронту проти наказу Кремлівського лідера.

Політолог Ростислав Мурзагулов саме так оцінив, що буде з РФ і в чому була причина проведення Форуму російської опозиції.

«Оскільки сьогодні військовий опір Путіну є. Є тисячі росіян, які готові, з автоматами в руках, сперечатися з Путіним. Тому що зрозуміло, що політичних суперечок із собою Путін нікому не вирішує», — заявив він.

Крім того, політолог додав, що сьогодні є дуже багато різних опозиційних організацій. І в цій групі людей даються політичні обґрунтування для чого і як це зробити:

«Часом це досить успішно. Тому що в Росії живе 140 мільйонів людей, там точно є сотні тисяч людей, які готові піти проти нього. І уявіть 100 тисяч підуть, коли пригожинські 8 тисяч практично взяли Москву».

До цього ж повстання, до речі, можуть доєднатись і і військові РФ, які зараз на фронті. Адже багато хто з них зараз відмовляється йти на штурми і звертаються до українських спецслужб, щоб не воювати.

Уе підтверджує і британська розвідка, яка напередодні зафіксувала рекордну кількість вироків у військових судах РФ за дезертирство — 684 військовослужбовцям збройних сил Росії.

«Багато солдатів, яких вдалося розшукати і які постали перед військовим судом, отримали умовні терміни і повернулися до своїх частин та на фронт. У той же час кількість прохань про притулок у західних країнах від громадян Росії, які ухиляються від військової служби, досягла рекордного рівня», — йдеться у зведенні.