Народним депутатам від “Слуги народу” набридло працювати у Верховній Раді, і вони хочуть стати “королями Всесвіту”. Так президент України Володимир Зеленський на зустрічі із журналістами в резиденції “Залісся” 6 червня прокоментував намір принаймні трьох нардепів від пропрезидентської партії поборотися за крісло мера Києва. Фрагмент брифінгу Зеленського опублікувала “Українська правда”.

“Я сьогодні прочитав про [нардепку Ірину] Верещук. Теж здивувався такій новині… Вони всі хочуть чомусь… Ну я розумію: багато хто з них перший раз у Верховній Раді, і їм уже майже набридло бути в парламенті і хочеться бути королями Всесвіту. Вони хочуть спробувати бути мером… Мером Києва від партії “Слуга народу” буде одна людина. Вони захотіли праймеріз – і це нормально. Буде внутрішній праймеріз “Слуги народу”, в якому будуть брати участь не тільки люди зі “Слуги народу”, – сказав глава держави.

За його словами, кандидати мають показати програму дій на посаді мера. “Другий етап – ми поміряємо соціологію і побачимо, в кого більше шансів. Ось і все. Треба дочекатися. Ляшко… Нормальна теж людина”, сказав він, вочевидь, натякаючи на можливу участь у виборах заступника міністра охорони здоров’я – головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.