ОПЗЖ в Одесі вирішило зашкваритися і набирає в свої ряди всіх БППшників. Про це повідомляє тг-канал “Одеський фраєр” і ділиться фотодоказами.

“Ось Плачкова презентує нового партійця Дениса Григор’єва, який« втік »з ЄС-БПП”, – йдеться в повідомленні.

А ось тг-канал “Легітимний” повідомляє, що за потрапляння в партію ОПЗЖ, депутат ЄС-БПП Денис Григор’єв особисто просив свого друга нардепа від «партії Порошенка» Олексія Гончаренка. Ціна питання – договірняк між ОПЗЖ і групою Олексія Гончаренка в одеському регіоні. Про це нібито повідомляють достовірні джерела.

“Є інформація, що «група Гончаренка» в Одесі вже пролобіювала потрапляння 5-х своїх людей за списками ОПЗЖ в одеську міськраду, а також 4-х до облради.

Денис Григор’єв кращий друг Олексія Гончаренка і був його особистим тренером, – пише “Легітимний”.

Також канал пише, що партія ОПЗЖ – це ідеологічний опонент БПП-ЄС, а Григор’єв перейшовши в проросійську партію, навіть не заявивши про розчарування в політиці Порошенка і зміну своїх поглядів.

Одеська ОПЗЖ вирішила своїми «продажами місць» і кулуарними договорняками з Олексієм Гончаренком зашкварити весь імідж партії ОПЗЖ.

Тепер цікаво, чи в курсі “батько нації” і за сумісництвом шеф Гончаренка екс-президент Петро Порошенко, що його соратник веде свої політичні ігри?