В Київській області правоохоронці притягнули до адміністративної відповідальності матір неповнолітньої школярки, яка побила іншу ученицю.

До поліції з повідомленням про побиття 14-річної учениці невідомою особою звернувся директор школи села Вишеньки та попросив наряд. Про це повідомляє прес-служба поліції в Київській області.

"Працівники ювенальної превенції встановили, що між ученицями 9-х класів виник конфлікт щодо розповсюдження неправдивих чуток. Агресивно налаштована дівчина викликала з уроку 14-річну дівчину і на коридорі почала її бити ногами. Принижувала нецензурною лайкою, нанесла ляпаси долонею по обличчю. Сварку помітила вчителька школи та розвела дівчат по різним навчальним класам", – йдеться в повідомленні.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Однак, конфлікт між дівчатами на цьому не закінчився.

"Після школи дівчина зібрала компанію учениць у свою підтримку і перестріла на вулиці свою "жертву". Бійку відзняли на мобільний телефон і потім виклали у мережу Інтернет", – розповіли правоохоронці.

Наразі мати агресивної учениці притягнута до адміністративної відповідальності за булінг. Дівчинка, яку побили, проходить судово-медичне обстеження для встановлення ступеню нанесення тілесних ушкоджень.