Pravyi_Sektor_Right_Sector_flag-1024x683

Народний депутат України Мустафа Найєм (фракція "Блок Петра Порошенка") допускає, що зниклі матеріали кримінальних справ стосовно екс-прем'єра, лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко можуть бути в розпорядженні представників "Правого сектора". 

"Матеріали кримінальної справи проти Юлії Тимошенко мають бути в розпорядженні "Правого сектора". Левова частка документів, у тому числі експертизи, протоколи допитів, висновків та схеми знаходилися в будинку Віктора Пшонки, який був захоплений представниками "Правого сектора" після закінчення Майдану", – написав депутат на сторінці в Фейсбуці в п'ятницю.

За його словами, він також був у будинку екс-генпрокурора "на запрошення бійців ПС" і особисто бачив "більше півтора десятка томів справи проти Юлії Тимошенко". "У цих документах, крім іншого, були також матеріали про свідків і фігурантів вбивства Євгена Щербаня, про справу "Кіотського протоколу" і "машини швидкої допомоги", – заявив Найєм.

На думку депутата, цінність цих документів не тільки в тому, що вони можуть "виправдати/звинуватити пані Тимошенко, а й пролити світло на те, як фальсифікували цю справу в Генеральній прокуратурі, як у цьому була задіяна адміністрація Віктора Януковича та іноземні компанії, що проводили експертизу всієї справи Юлії Тимошенко".

Читайте також: Геращенко назвав Тимошенко та «Свободу» агентами Путіна

"Думаю, Генеральній прокуратурі варто офіційно запитати у представників "Правого сектора", де ці документи зберігаються і кому вони були передані після Майдану", – радить Найєм.

Раніше генеральний прокурор України Віктор Шокін в інтерв'ю виданню "Лівий берег" заявив, що Генпрокуратура проводить службове розслідування у зв'язку зі зникненням кримінальних справ і розпоряджень екс-генпрокурора Пшонки у кримінальних справах щодо Тимошенко.

Читайте також: У Генпрокуратурі зникли всі документи щодо справ Юлії Тимошенко