Молода дружина пологівського маніяка Сергія Ткача, який відбуває довічне ув'язнення за вчинення близько сотні зґвалтувань і вбивств, заявила, що допомагала б своєму чоловікові ховати трупи його жертв, якби зустріла його раніше, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вслід за коханим”: Дівчина викинулась з вікна багатоповерхівки після самогубства хлопця. Деталі шокують!

24-річна росіянка Олена Ткач пояснила, що погодилася на інтерв'ю, оскільки її метою є попередити всіх інших жінок про те, що наближатися до її коханого є смертельно небезпечним.

"Я не заздрю тій дівчині, яка спробує з ним поспілкуватися. Я дуже ревнива. Я нікого не підпущу до своєї коханої людини навіть на відстань кілометра – хто б це не був", – сказала вона.

На питання про те, чи не зв'язувалася вона з колишніми дружинами свого чоловіка, Олена відповідає жорстко: "Якщо б я зв'язувалася з його попередніми дружинами – їх би вже не було".

Також вона ствердно відповіла на питання, чи стала б союзником чоловіка під час його злочинної серії і чи допомагала б приховувати трупи.

"Мене не лякає його стаття. Дуже добре, що жінки його бояться, якщо це так. Тому що це зменшує конкуренцію. Це для мене найголовніше", – пояснила росіянка.


"Мене все влаштовує", – також охарактеризувала вона маніяка в ліжку.