В. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун закликала не виділяти гроші на перебальзамування тіла видатного хірурга та засновника топографічної анатомії Миколи Пирогова (Вінниця), передає Корупція.Інфо

Популярне: Ось і фінал! Стало відомо скільки років “світить” Зайцевій

З цією заяву вона виступила на своїй сторінці у Facebook.

"На ці кошти можна придбати, наприклад, – більше сотні упаковок препарату для лікування гострого лейкозу… Чи Микола Пирогов захотів би, щоб гроші, які можна використовувати для лікування живих людей, витрачалися на процедуру ребальзамування, яка вже не допоможе нікому? Або в Україні в XXI столітті бюджетні кошти повинні витрачатися на подібні процедури?" – запитала вона.

Активісти різко відреагували на це зауваження чиновниці. "Нарешті, виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Супрун знайшла собі роботу, яка відповідає рівню її інтелекту", – написав у Facebook Володимир Бойко.

"…Супрун, яка не має ніякого стосунку до музейної справи, раптом забила тривогу. Пані в.о. міністра вимагає ліквідувати усипальницю, тіло Пирогова закопати, а зекономлені 6,8 тис. доларів передати в Міністерство охорони здоров'я для закупівлі деяких "ліків або медичних засобів, які могли б допомогти багатьом пацієнтам", – додав активіст.