Ще одна важлива думка за підсумками місцевих виборів, поки її не забули, – пише тг-канал “Бородатая бабушка”.

“В минулому році абсолютна більшість українців віддали свої голоси за Зеленського і його фракцію, сформувавши тим самим першу в історії України монобільшість.

Людям було все одно, що він колишній комік, зовсім не має досвіду в політиці, а його кандидати в депутати, в основному, були котами в мішку. Тому що нас настільки все дістало, що іншого виходу не було.

Дістав головний державний злочинець Порошенко зі своїм кублом, дістала тотальна українізація, дістало зовнішнє управління з боку Заходу і МВФ, дістала війна на сході нашої країни, дістала тотальна корупція на всіх рівнях держави.

І ось через півтора року правління Зеленського і його монобольшості, ми отримуємо результат повного провалу правлячої партії на місцевих виборах, а громадяни настільки зневірилися в СН, що вирішили проголосувати за місцеві партії і діючих мерів.

Тобто, знову ж таки ми опинилися на тому етапі, коли перед нами виявився тільки один вихід – аби не гірше.

І ось так завжди. Просрали такий божевільний потенціал і підтримку з боку народу усього лише за півтора року – ну це треба ще зуміти, скажу я вам. Але Зеленський і СН НЕ пальцем роблені, і вони змогли це зробити.

По суті, політична складова країни анітрохи не змінилася, ми просто ввели в ВР і на посаду президента нову еліту, яка замість того, щоб зруйнувати стару прогнилу систему, вирішила з нею домовлятися.

Ну а ми з вами, з усіма надіями і втомою, залишилися ментально все в тому ж дні – 31 березня 2019 року, коли ще хочеться все змінити.

Принаймні, мені хочеться на це сподіватися.

“Зеленський повинен зрозуміти одне, вистачить договірняків з олігархами, люди втомилися від їх політичних повій. Яскравий приклад в Чернігові, де ОП зробили все можливе, щоб кандидат від Слуги народу програв, навіть клонів його не зняли з реєстрації. Вся країна зараз сподівається на те, що Ляшко програє, а Ахметов зрозуміє одне, українці втомилися від нього і його політичних маріонеток “, – пише “ЗеРада”.

Також цікавими думками з приводу виборів ділиться тг-канал “Женщина с косой”.

“У кулуарах пішли чутки, що місцеві еліти взяли реванш за розгром в 2019 році. Вчора Зеленський програв вибори місцевим, а також” старим політичним елітам “у яких все «застраховано» на місцях.

Ходять також чутки, що Зеленського «зливають» всі фінансово-промислові групи, продовжуючи робити з нього слабкого, контрольованого президента. Роблять вони це красиво, вселяючи Зеленському, що вони його союзники, а також включаючи своїх лобістів в Зе-команду вони повністю курують трек «зливу» “, – йдеться в повідомленні.