hqdefault

Сьогодні друга автоколона до Донецька в рамках 17-го рейсу Гуманітарного штабу Ріната Ахметова прибула на "Донбас Арену".

25 великовантажних автомобілів доставили 500 тонн продуктів: крупи, м'ясні та рибні консерви, борошно, вівсяні пластівці, цукор, соняшникова олія, згущене молоко, дитячі пюре. З цих продуктів волонтери ФК "Шахтар" найближчим часом сформують 35 тисяч наборів виживання, попередньо наклеївши на кожну одиницю продуктів стікери "Благодійна допомога. Не для продажу".

"Сьогодні 25 автомобілів Гуманітарного штабу Ріната Ахметова доставили 500 тонн продукції, що дозволить сформувати 35 тисяч наборів для виживання. У квітні у нас досить інтенсивний графік доставки. Штаб відправляє не менш двох колон на тиждень. Всього в цьому місяці їх буде десять ", – розповів Олександр Вишняков, керівник напрямку" Гуманітарна допомога "Штабу Ріната Ахметова.

Перед виїздом машини і вантаж пройшли моніторинг представниками добровольчих батальйонів в присутності ЗМІ: "Ми не в перший раз перевіряємо вантажі Штабу Ріната Ахметова. Цього разу також все гаразд. Продукти харчування та дитяче харчування. Проблем і претензій немає ", – командир роти полку" Дніпро-1 "Анатолій Могила.

Весь благодійний вантаж в рамках Гуманітарної рейсу Ріната Ахметова перед відправкою на Донбас пройшов реєстрацію в Міністерстві соціальної політики, згідно з останніми вимогами законодавства, як гуманітарна допомога. З усіма необхідними пропускними документами автоколона пройшла українську митницю і все блокпости. З документами на автоколону можна ознайомитися за посиланням:http://www.fdu.org.ua/files/docs/21_ru_ttn_07.04.2015.pdf

Гуманітарна допомога, яку везе друга автоколона 17-го Рейса, призначена для мирних жителів, які знаходяться як в зоні АТО, а також мирним переселенцям на території Донецької та Луганської областей, підконтрольних української влади.

Нагадаємо, всього в квітні Гуманітарний штаб Ріната Ахметова планує доставити мирному населенню Донбасу 500 тисяч наборів для виживання і 30 тисяч дитячих наборів. Для цього протягом місяця на Донбас відправляться 10 автоколон – 8 в Донецьк і 2 колони в Маріуполь.