Народний депутат готує законопроект про візовий режим з РФ 

Народний депутат Володимир Парасюк дуже негативно ставиться до тих, хто виїжджає на заробітки в Росію. Про це він повідомив в інтерв'ю на ток-шоу "Протилежний погляд Live" на телеканалі "Нова Волинь", передає Корупція.Інфо.


За словами народного депутата, його лякає масова тенденція виїжджати на заробітки в інші країни. Але особливо він не розуміє тих українців, які їдуть заробляти гроші в Росії. 

Популярне: “За борг 15 гривень”: на Тернопільщині неповнолітньому натягнули на голову пакет, запхали в машину і викрали

Володимир Парасюк заявив, що в ситуації, коли молодь масово виїжджає з країни – шансів на те, що можна змінити країну на краще не залишається. 

Народний депутат розповів про свою роботу над законопроектом, який допоможе встановити візовий режим з Росією. 

Він вважає, що шансів на те, що закон ухвалять найближчим часом – мало. Однак, Володимир Парасюк впевнений, що цей законопроект дуже важливий. 

"Не знаю, чи буде він введений і коли, але це необхідно нашій країні", – сказав народний депутат. 

Поділився народний депутат і своєю думкою про те, як ставиться до українців, які досі їдуть заробляти гроші в Російську Федерацію. 

"Цих людей я не розумію, намагаюся, але і не хочу розуміти. Всю нашу боротьбу і тисячі жертв наших хлопців вони ставлять під сумнів, тому що мільйон українців їде працювати в Росію. Так, наше населення – це понад 40 мільйонів осіб. Але може, один мільйон змінить свою думку? Для того, щоб 40 мільйонів не було в заручниках у цього мільйона", – висловив свою думку Володимир Парасюк. 

За словами народного депутата, в Україні є можливості для того, щоб себе реалізувати. Але для цього потрібно багато працювати. А ті, хто тяжіє до заробітків за кордоном, можуть поїхати працювати в яку-небудь з європейських країн, а не в Росію. Наприклад, у Польщу, як це зробив рідний дядько Володимира Парасюка.