Дружина затриманого за підозрою у співпраці з терористами українського полковника Івана Без'язикова Маргарита Кушнірова дізналася про обшуки в квартирі від сусідів. – повідомляє Корупція.Інфо

Про це повідомляє "Укрінформ". Військовослужбовця заарештували в житомирській квартирі, яку він отримав від Міноборони ще до війни на Донбасі. Жінка була на роботі, а Без'язиков відвів дитину в дитсадок і поїхав туди.

Сусідка зателефонувала матері дружини о 12 годині і розповіла, що "через паркан лізе багато міцних чоловіків, які під'їхали на великій машині". Кушнірова відпросилася з роботи і помчала додому. Вона кілька разів дзвонила чоловіку, але той не відповідав.

На порозі будинку вона побачила кількох чоловіків, які пред'явили їй посвідчення. Вони, за її словами, представляли Генпрокуратуру. Всередині перебувало вісім правоохоронців, а всі речі були перевернуті догори дном.

Понятими під час обшуку були самі ж слідчі, які прибули з Києва. Дружина полковника розповіла, що в них був ордер на обшук. У ньому вказувалося, що військовослужбовця підозрюють у співпраці з бойовиками "ДНР".

"Івана затримали за підозрою в тому, що він, перебуваючи в полоні, був на посаді заступника начальника першого відділу агентурної розвідки "ДНР". Я не знаю, що це означає. Швидше за все, він нібито є сам агентом або когось хотів ним зробити. Також з'ясувалося, що 13 березня 2015 року було навіть відкрито таке кримінальне провадження. Але, оскільки не було ніяких доказів, то справу закрили. А зараз, через півроку після Ваніного повернення, вони чомусь вирішили його відновити", – пояснила Кушнірова.

Дружина полковника розповіла, що обшуки проводили без адвоката. Вона боїться, що на вилучених флешках може випадково з'явитися необхідна слідству інформація. Без'язикова поки що помістили в СІЗО, а суд повинен визначити йому запобіжний захід.