Президент Володимир Зеленський в шоці від цинічних заяв російського лідера Володимира Путіна про “русский мир” і “фашистів” в Україні.

Глава держави порівняв висловлювання російського керівництва з відомим фільмом Квентіна Тарантіно.

Президент Володимир Зеленський вважає недалеким господаря Кремля за безглузді висловлювання про “єврейських фашистів” в Україні.

Про це він сказав в інтерв’ю Agence France-Presse, Reuters та Associated Press, текст якого опублікований на сайті ОПУ напередодні.

“Дуже смішно, коли вони наводять приклад щодо якихось нацистських настроїв. Я дивлюся це як “Камеді клаб”, коли вони про це говорять. Вся ця історія “євреї-фашисти” трохи схожа на Квентіна Тарантіно, на цей приголомшливий фільм “Безславні виродки”. Я взагалі не можу зрозуміти, як він говорить про якийсь “фашизм”. Я не можу це серйозно сприймати”, – сказав президент.

Зеленський нагадав, що його сім’я була розстріляна нацистами під час окупації України. Також, він назвав політичною клептоманією спроби Росії забрати собі всі перемоги, які були в Україні.

“Звичайно, Росія воювала. Звичайно, це була армія Радянського Союзу. Тоді була країна – Радянський Союз. Всі воювали, але деякі частини були повністю окупованими. Нас убивали, розстрілювали, палили… Бабин Яр – це ж було тут. Я просто здивований, по-перше, поверхневими знаннями деяких російських ЗМІ, а по-друге, поверхневими знаннями деяких з оточення або помічників першої особи (Путіна). Як вони взагалі таке йому готують? Люди це говорять, пропагують. таке враження, що вони воювали з нацизмом, а ми були нацистами… Ми хто взагалі? Це і є головний розкол – інформаційна війна, інформаційне витирання ніг об нашу країну”, – підкреслив Зеленський.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.