Протягом доби 23 вересня підрозділи зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України знищили 9 повітряних цілей.

Чотири безпілотники-камікадзе «Shahed-136» та один ударний безпілотник “Mohajer-6” збили зенітники повітряного командування “Південь”.

Два БпЛА «Shahed-136» – знищили підрозділи повітряного командування “Схід”.

Гелікоптер Мі-8 та штурмовик Су-25 збили зенітні ракетні підрозділи повітряного командування “Центр”.

Зазначимо, російські військові продовжують використовувати іранські безпілотники, щоб завдавати ударів по Україні. На це вже відреагували в Офісі Президента.

Радник глави ОП Михайло Подоляк засудив дії Ірану. Нагадаємо, що раніше представники країни обіцяли не надавати військову підтримку росії. Але свого слова не дотримали, тож їхні безпілотники б’ють по цивільній інфраструктурі України.

Подоляк наголосив на тому, що Іран своїми діями відкрито підтримав росію у війні проти України. Відсталій, за його словами, державі передали сучасні безпілотники. І цими пристроями, сказав він, вбиватимуть українців.

Після років санкцій, ізоляції, огидної репутації – іранська еліта так і не усвідомила, як піднятися з дна цивілізації,– додав він.

Нагадаємо, що Іран визнали країною-спонсором тероризму. До цього переліку вона увійшла 19 січня 1984 року. Внаслідок цього на неї наклали шалену кількість санкцій, буквально викинувши за борт цивілізації. Такий же сценарій очікує на росію, якщо її керівництво не схаменеться.