У п'ятницю, 18 січня, Президент України Петро Порошенко відвідав Черкаси у межах туру, присвяченого наданню Православній церкві України Томосу. Під час спілкування із жителями міста український лідер не захотів відповідати на запитання про корупцію від чоловіка, який назвав себе представником громадської організації.

Відео із ромовою на своїй сторінці у Facebook опублікував сам автор запитання.

Так, на запитання про боротьбу з корупцією Порошенко спочатку змовчав, а згодом відправив чоловіка до церкви.

Ідіть до церкви, поставте свічку. І Вас Господь попустить. Ми зараз тут у Черкасах з іншою метою,– сказав він.

Згодом Олег Лисак поставив ще одне запитання щодо того, коли можна потрапити до Порошенка на прийом.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Бачите, прислали людину, яка навіть українську мову не вивчив (автор запитував російською). Ось всі вони, москальські такі провокатори, вони нас тут намагаються зараз розколоти", – додав Порошенко.

При цьому він наголосив, що треба молитися. Своє висловлювання Президент назвав "відповіддю панові провокатору".

Молимося за Україну, молимося за єдину церкву, молимося за єдність українського народу. І нехай вони почують наше "Слава Україні!" – додав Порошенко.

“Якщо вас хвилює корупція, бідність, відсутність роботи, рейдерство – моліться. Тому що, такі питання бентежать тільки москалів, українців хвилюють тільки томос і мова і все…”, “Господь послав корупцію, а невіруючі каламутять воду”, – коментують відеоролик у мережі.

Шоб не бути голослівними, подаємо відео діалогу активіста з президентом.

До слова, 15 січня Порошенко побував на Волині з розповідями про Томос, які в народі вже прозвали "Томос-туром". При цьому на заходи за участі глави держави у Луцьку та Ківерцях людей організовано привозили автобусами.

Окрім того, зафіксували щонайменше 9 автобусів, які відвозили людей до райцентрів після того, як у місті завершилися заходи. 

Зокрема, люди збиралися у групи по 5-10 осіб та вирушали із центру міста до не рейсових автобусів. Спостерігачі виявили 6 автобусів із табличками "Нерегулярні перевезення" у Луцьку. 

На питання, куди автобуси везуть людей, самі пасажири та водії відповіли, що до міст Нововолинськ, Ковель та Горохів.