16 грудня Володимир Зеленський в інтерв’ю з The New York Times обговорював різні теми, які стосуються теперішніх справ та майбутнього розвитку в країні. Однією з тем стала інфраструктура, яка за рік суттєво розвинулась. Журналісти поцікавились, чому президент вирішив активно відновлювати дороги, коли багато інших сфер потребують в додатковому інвестуванні.

Розповів Володимир Зеленський в інтерв’ю The New York Times.

Як зауважив В. Зеленський: “Інфраструктури в Україні майже не було, точніше, вона була, але за неї було дуже соромно, доріг в Україні не було”.

Президент акцентував увагу на те, що основні його цілі для розвитку країни залежать в першу чергу від інвестицій. А щоб когось запрошувати, треба розуміти, що людина повинна якось до тебе долетіти й доїхати.

“І тому потрібно робити інфраструктуру – це вітрина. Багато звинувачень на мою адресу, мовляв, під час пандемії я приділяв багато часу інфраструктурі. Зараз люди побачили, що наші швидкі почали добиратися до хворих швидко. Наші МНС (пожежні машини) почали доїжджати швидше. А в нас, на жаль, таке було – на сході України була велика пожежа, і траплялися випадки, коли не могли дістатися. А зараз не за добу можна доїхати, а з’явилася можливість добиратися за хвилини. Коли гасили пожежі, ми зберегли величезну кількість життів. Зараз ми бачимо, що інфраструктура важлива”.

Також Зеленський зауважив, що: “Ми вже зробили, й це підтверджено, чотири тисячі кілометрів доріг у цьому році, що перевищує загальну кількість кілометрів доріг, зроблених за попередні 10 років. За рік зробили в 10 разів більше, ніж за десять років у сумі. Це, я вважаю, правильний крок. Скажу чесно, я цим дуже пишаюся, вважаю, що тут усі ми спрацювали”.

Зупинятися президент не планує, незважаючи на пандемію та скрутне фінансове положення у країні. В планах за 4-5 років побудувати в Україні всі інфраструктурні вузли: мости, налагодити сполучення з окупованими територіями, відкрити КПВВ та інш. Іншими словами, ще багато роботи, але, як стверджує пан Зеленський, все в наших руках.