Сьогодні стало відомо, що військовослужбовець Нацгвардії в складі мобільної вогневої групи збив російську крилату ракету під час нічної атаки на Київ 9 травня.

Про це повідомляє пресслужба Національної Гвардії України.

“Під час сигналу повітряної тривоги розрахунок мобільної вогневої групи НГУ висунувся на свою позицію. Вже за короткий час було отримано інформацію про наближення повітряної цілі. Гвардієць захопив ціль та здійснив пуск із ПЗРК “Ігла”. У результаті чого вдалося збити ворожу крилату ракету Х-55″ – кажуть в Нацгвардії.

Зазначається, що частини збитої ворожої ракети виявили на території населеного пункту в одному із районів області. Повідомляється про часткові руйнування цивільної інфраструктури.

Нагадаємо, що в ніч на 9 травня протиповітряна оборона України знищила 23 крилаті ракети з 25, запущених російським агресором.

За даними української влади, при атаці в ніч на 9 травня Росія використала кілька ракет Х-55СМ, які, на щастя, не спричинили значих руйнувань.

За даними з Офісу Президента, у селі Мироцьке Бучанського району Київської області збита ракета (Х-55СМ) впала у подвір’я приватного будинку. Уламками було пошкоджено покрівлю. Загиблих та потерпілих немає.

«Завдяки майстерній роботі нашої вогневої групи Нацгвардії вдалося уникнути людських жертв і перетворити на металобрухт чергову російську крилату ракету”, – підкреслили в Нацгвардії.