Депутат Верховної Ради України 2-4 і 7 скликань відсвяткував 56-річчя. Свято для своїх гостей Лев Миримський влаштував в Одесі в ресторані з провокаційною назвою "Камасутра".

Нагадаємо, що Миримський також був депутатом Верховної Ради Криму (2002-2003, 2006-2012 рр.), і одним із найзаможніших кримчан. У 2008 році тижневик "Коментарі" оцінив капітал політика в $180 млн.

Після анексії півострова Миримський проживає переважно в Києві, проте свої іменини вирішив відсвяткувати в Одесі.

Як стало відомо, завдяки аккаунту керівника партії "Союз" в Facebook, політик влаштував собі тематичну вечірку і одягнувся в костюм падишаха.

Гостей екс-нардеп пригощав індійськими ласощами, а королями столів були лангусти.

Заради почесних гостей в ресторані влаштували виставу – Миримському показували фокуси, також грав ансамбль, і звичайно ж не обійшлося без тематичних танців.

Разом з татом веселилася старша донька політика Тетяна, а ось молодших синів на святі не було.

Відпочивала з коханим і дружина Миримського Вікторія. В кінці місяця подружжя святкувало спільне свято – 27 квітня річниця весілля Миримських – 27 років. Дата не кругла, але збіг чисел веселий.

Нагадаємо, що Лев Миримський – голова партії "Союз". З моменту заснування політсила оголосила своїм завданням входження України в міждержавний союз з Росією і Білоруссю, федеративно-земельний устрій України та рівноправний статус української та російської мов.

При цьому сам керівник партії стверджує, що не підтримує факт приєднання Криму до РФ.