Путін навмисно затягує війну до зими, адже так вигідно. Російські окупанти навмисно затягують війну до зими. Росія любить воювати взимку, адже тоді воєнні дії суттєво змінюються.

Про це розповів екс-спікер Генштабу ЗСУ, військовий експерт Владислав Волошин в інтерв’ю. Він зазначив, що зараз є три найважливіші чинники, які можуть вплинути на перебіг війни у ​​найближчі місяці.

Перший нюанс у тому, що РФ боїться втратити плацдарм правому березі Дніпра. Тому країна-агресор стягує туди найбоєздатніші частини. Нині там перебувають щонайменше 40 тисяч військовослужбовців.

Друга особливість – ризик нападу на Україну з Білорусі. Там Росія зосередила дуже багато засобів та сил. Враховуючи не лише російське військо, а й потенційно небезпечне білоруське військо, на території РФ сконцентровано досить сильне угруповання військ. Такими силами Росія може спробувати перерізати Україні шляхи сполучення із Заходом.

Третій чинник – це перехід війни у ​​зиму. Перехід на зимові умови серйозно вплине ведення бойових дій.

“Тому що ведення бойових дій взимку, в холодну пору року – це зовсім не те саме, коли тепло, коли світло, коли світловий день довше. І найголовніше – це палітра театру бойових дій, лише три кольори – чорний, білий та сірий “Не буде такого різноманіття квітів. Взимку буде далі видно, бо не буде “зеленки”. Нема де ховатися. Крім того, це холод”, – зазначає військовий експерт.