Український шоумен і актор Володимир Зеленський заявив, що йому не подобаються заборони, що торкнулися артистів через політику, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Я вже почала боятися людей…”: мама вбитої Іринки ТАКЕ розповіла, виявляється, насправді…

Про це йшла мова в його інтерв'ю латвійському виданню Delfi.

"Я завжди був проти заборон. А тим більше мені не подобається, що політика заборон торкнулася артистів. Це дурість!" – сказав актор.

При цьому він стверджує, що артист, який пішов у політику, перестає бути артистом.

"Це політик, який може співати, зніматися в кіно, грати в театрі та ін Це вже інша категорія", – додав Зеленський.

Володимир Зеленський також розповів, що практично припинив спілкуватися з колегами з Російської Федерації, причому не по своїй волі: артисти просто обходять учасників "95 кварталу" стороною з політичних міркувань.

На питання журналіста, чи перекинеться парою слів з ним Лоліта Мілявська, Зеленський відповів: 

"Більшість російських колег перестали з нами спілкуватися – вони самі прийняли це рішення. У Юрмалі я нікого не зустрічаю – схоже, вони обходять нас стороною, побоюючись нашої проукраїнської позиції. Але якщо підійде, то є ж якийсь рівень інтелігентності: якщо з тобою вітаються – треба вітатися, якщо подають руку – подавати у відповідь. Перш за все, до людей треба ставитися, як до людей. І в складних випадках просто не переходити на політичні аспекти в бесіді".

Зеленський додав, що різні точки зору мають право на життя, але, на жаль, часто ні українська, ні російська сторона не вміють поважати позиції один одного, як би артист не був далекий від політики.

Також український шоумен та актор заявив, що українці – гостинні, як грузини, і дуже волелюбні.

"У кожної нації є свої ментальні особливості. Люди в Україні – дуже привітні та теплі, швидко закохуються. Ще ми хлібосольні, як грузини. І дуже волелюбні. Це зрозуміло за всіма історичниит подіями. Також ми дуже прості – хтось навіть називає це запанібратством. До мене співвітчизники в будь-якій країні можуть запросто підійти, постукати по плечу: "О, Вован, ну як ти?!" А я поняття не маю, хто це… А взагалі, Україна – вона велика, і всюди все по-різному . у Києві – так, у Кривому Розі – сяк, а в Одесі – взагалі, одесити живуть…" – сказав він.

При цьому Зеленський зазначив, що українцям не завадило б позбутися заздрості.

"Навчитися радіти і поважати успіхи інших, використовуючи їх як орієнтир для свого зростання. Наприклад, в Америці мені дуже складно довго перебувати… У них така якість – вони завжди раді чужому успіху, поважають людину, яка чогось досягла. Мене це навіть бентежить щодо себе. Хоч це і гарна якість, щоб тягнутися вгору. Хотів би я, щоб і українці так ставилися до чужих успіхів", – вважає шоумен. 

Невіра в себе актор назвав ментальною травмою більшості людей на пострадянському просторі.

"І як тільки з'являється у людей можливість виїхати туди, де краще – вони це роблять. Поїдемо в ту країну – там безпечніше, в цю – там краща освіта, в іншу – там більше платять… Все це правда, але, може, варто спокійно усвідомити свої мінуси, повірити в себе і зробити свою країну такою ж крутою", – підсумував Зеленський.