На будівництво житла для контрактників будуть виділені 1 млрд грн., передає Корупція.Інфо

Популярне: Що ж це коїться! Криміналістка СТБ довела до сліз і розпачу матір вбитої випускниці. Нові деталі обурюють!

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Під час засідання Ради національної безпеки і оборони президент України Петро Порошенко запропонував направити 1 млрд грн на створення комфортних умов проживання для військовослужбовців контрактної служби.

Президент наголосив на необхідності забезпечити в пунктах постійної дислокації бригад нормальні умови розміщення для контрактників.

«У нас зараз більше 90 тис. Контрактників уклали контракти зі Збройними Силами України. За фактом ми маємо 100% військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО на контрактній основі. Для повернення в пункти постійної дислокації ми повинні забезпечити їм комфортне житло. Це будуть не казарми, а житло для контрактників », – сказав президент України.

Петро Порошенко дав розпорядження, щоб на 1 млрд грн, які виділяються сьогодні зі спеціального фонду Державного бюджету, було забезпечено розміщення, як мінімум, 15 тис. Контрактників, які «матимуть можливість повноцінно відпочивати і відійти від стандартів радянської армії».

Він підкреслив, що необхідно забезпечити будівництво в межах 150 тис. Кв. м житла і створити близько 100 житлових комплексів з відповідною інфраструктурою для проживання і реабілітації військовослужбовців.

Нагадаємо, 10 липня Петро Порошенко звернувся до Арсена Авакова з проханням взяти виконання рішення під особистий контроль – для того, щоб на всіх основних пунктах перетину кордону прикордонники були забезпечені необхідним обладнанням для фіксації біометричних даних.