Семен Семенченко опублікував на своїй сторінці у Facebook пост в якому закликає створити тимчасову слідчу комісію з рослідування причин Іловайської трагедії.

Далі прямим текстом:

Нове це добре забуте старе. Напередодні чергової річниці Іловайської трагедії почалося пускання чергової димової завіси. Мета проста – до 29.08 відволікти увагу від того що справа по якій вже шостий рік є висновки ТСК ВР, яка повністю розслідувана ось уже шість років не передається до суду.

 

Знов «Семенченко -шахрай», знову аферист і взагалі самозванець. Не слухайте Семенченка, люди, він бреше)). Я знаю що зараз людям не до цього. У них Білорусь, літо, сім’ї та … взагалі. Тому я пишу це не для вас. А особисто для Петра Олексійовича Порошенка і тих хто виконував його злочинні накази по Іловайську: Муженка, Гелетея, Назарова та інші.

 

Петро Олексійович. Ви можете нацьковувати на мене своїх продажних блогерів, направляти трясти шевронами і модними беретиками «справжніх ветеранів», заливати фейками і спонсорувати наукову фантастику про війну. Мені начхати.

 

Буду продовжувати домагатися створення ТСК по Іловайську і Дебальцеве і передачі справи в суд. І скільки б ви не вилися вужем в оточенні своєї масовки, скільки б не платили в ГПУ і ОП – ми вас наздоженемо рано чи пізно. Просто якщо бігти марафон і не здаватися то рано чи пізно ти все одно доберешся до фінішу…

 

 

Нагадаємо, що Семен Семенченко був народним депутат Верховної Ради України 8-го скликання (фракція «Об’єднання “Самопоміч”»). Обіймав посаду першого заступника голови Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони. Воював на Донбасі, зокрема був командиром 2-го Батальйону спеціального призначення «Донбас» 1-ї Бригади оперативного призначення Національної гвардії України, сформованого з добровольців.