Криміналістка СТБ довела до сліз і розпачу матір вбитої Ірини Мукоїди, передає Корупція.Інфо

Популярне: Я НЕ ПОМЕР: одіозний суддя нагадав про себе в СОЦМЕРЕЖАХ

Мама Ірини Мукоїди написала заяву про здійснення на неї тиску. За її словами, криміналістка проекту "Слідство ведуть екстрасенси" звинувачувала її у тому, що через неї страждає невинна людина.

Заяву підтвердив начальник Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Олександр Богомол.

Експерт-криміналіст проекту "Слідство ведуть екстрасенси" Наталія Костилєва розповідає, що люди не вірять у те, що 16-річний Василь причетний до вбивства Ірини Мукоїди.

– До мене особисто звернулася мама потерпілого Василя, який підозрюється у вбивстві, телеканал СТБ запросила громада. Ми зустріли маму потерпілої Ірини Мукоїди у Вишнівці, біля магазину «Підкова». Ми задали її одне питання «чи вірить вона у те, що Василь вбив її дочку», а вона почала кричати, сіла в машину і закрила двері.

Адвокат потерпілої сторони Віталій Горбань дав зауваження криміналістці, — не робити "шоу".

– Не можна турбувати батьків потерпілої у такий спосіб. Ця тема детективного жанру, усі нею цікавляться. Телеканал взяв її для озброєння. Знімання телепередачі зачіпають вузькі психологічні інтереси потерпілої сторони. Я вважаю, це не прийнятним. Мама потерпілої постійно дзвонить, плаче, бо не витримує біганини за нею журналістів, – адвокат Віталій Горбань.

Матір вбитої Іринки розповідає, що після того, як її дістала криміналістка СТБ, вона вперше від дня похорону ридала в себе вдома та навіть думає про те, щоб виїхати з сім'єю з міста. Стримує одне: не можуть покинути могилу донечки.

– Я, як експерт, перевіряю факти, – говорить Наталія Костилєва. – Висновки свої зробимо. Так, загинула дівчинка. Але, якщо 16-річного хлопчика звинуватили, а він не винен – це життя людини, ми мусимо розібратися. Ми опитуємо людей, опитуємо тих, котрі не приходять до поліції. Сьогоднішня експертиза для мене теж сюрприз, адже прийшла вона швидко.

Екстрасенси, за словами експерт-криміналіста проекту “Слідство ведуть екстрасенси “ Наталії Костилєвої, не приїдуть поки вона не проведе розслідування.

– Можливо, екстрасенси й не будуть потрібні, якщо ми розберемося за допомогою фактів. Якщо будуть білі плями, то, безперечно, ми привеземо їх і намагатимемося зробити ще таке розслідування. Бо, іноді, екстрасенсам люди говорять набагато більше, ніж поліції та журналістам.