Свято Петра і Павла, хоч і не відноситься до важливих, проте вважається одним з найбільш шанованих свят, передає Корупція.Інфо

Популярне: Я НЕ ПОМЕР: одіозний суддя нагадав про себе в СОЦМЕРЕЖАХ

Що не можна робити в цей день:

У цей день православна церква таїнство вінчання не проводить.

На Петра і Павла працювати не забороняється, однак рекомендується замінити важку фізичну працю турботою про свою душу і богоугодними справами. Наприклад, відвідати хворих, допомогти знедоленим, приділити час молитві і духовному читанню.

Не варто в цей день починався прання, прасування, прибирання будинку, саду або городу та іншу роботу по господарству краще перенести на інший день.

Вранці слід відправитися на службу і помолитися. А протягом всього дня не слід лаятися, думати про погане або бажати що-небудь погане оточуючим.

У цей день традиційно прийнято влаштовувати святкові сімейні обіди і проводити час спілкуючись з близькими на природі.

На Петра і Павла жінки намагалися приготувати страви з риби, щоб в їхній родині панувала атмосфера миру і любові. Збираючись за святковим столом на Петра і Павла слід пам'ятати, що гучні застілля з надмірним споживанням алкогольних напоїв церквою не вітається.

Також відзначимо, існує думка, що в це свято не варто відпочивати на воді. Вважається, що Петро і Павло протегують рибалкам. У цей день рибалки молилися святим, освячували воду і вмивалися джерельною водою. При цьому вони не купалися, щоб вода не "забрала їх у жертву".