Екс-президента України Віктора Януковича дійсно госпіталізували в Інститут швидкої допомоги імені Скліфосовського у Москві.

Цю інформацію підтвердили в довідковій медустанови. До лікарні він потрапив у п'ятницю, 16 листопада, проте стало відомо про це тільки зараз.

"Він був, але вже не лежить у нас. Поступив у п'ятницю, йому була надана медична допомога, відпущений того ж дня", – розповіли в лікарні.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчанняВарто нагадати, що ранше повідомлялося про те, що  у понеділок, 19 листопада, обвинувачений у державній зраді екс-президент Віктор Янукович повинен був виступити в суді з останнім словом.

"19 листопада буде днем, коли Янукович зможе виступити з останнім словом. Зважаючи на те, що 12 і 23 жовтня у підзахисного вже була можливість виступити з останнім словом, резервних дат не буде. Якщо Янукович не виступить у цей день, суд залишає за собою право піти в дорадчу кімнату для ухвалення рішення у цій справі", — додав суддя.