Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що лоукостер Ryanair може оголосити про скасування польотів в Україну. Про це Омелян написав 10 липня на своїй сторінці у Facebook, передає Корупція.Інфо

Популярне: Я НЕ ПОМЕР: одіозний суддя нагадав про себе в СОЦМЕРЕЖАХ

«Вилітаю з "державного" Борисполя в Бухарест на українсько-румунські переговори. Ймовірніше всього, сьогодні буде оголошення про скасування польотів Ryanair в Україну. Що хотіли – те й отримали. Можна відкривати ще один офіс з підтримки інвестицій», – відреагував Омелян на сьогоднішню прес-конференцію гендиректора аеропорту «Бориспіль», де він заявив, що вимоги Ryanair суперечать українському законодавству.

На сайті Ryanair наразі припинили бронювання квитків зі Львова та Києва.

«Міністерство, керуючись Указом президента та інтересами пасажирів, залучає найбільшого європейського лоу-кост перевізника до України. Але Бориспіль настільки унікальний аеропорт, #59 в Європі, що замість того, щоб зробити це своєю перемогою, в тому числі й економічною, знаходить пояснення, чому для них Ryanair – загроза, а не вдача», – додав міністр інфраструктури.

Нагадаємо, що гендиректор аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін оприлюднив вимоги Ryanair та заявив, що вони суперечать українському законодавству. 6 липня з'явилася інформація, що «Бориспіль» підписав свою версію договору з Ryanair, в якій не враховані окремі вимоги авіаперевізника. Лоукостер Ryanair не погодився на умови обслуговування, які йому запропонував аеропорт «Бориспіль» в своїй версії двостороннього договору.

У вересні Ryanair має розпочати регуляні польоти зі Львова. Із міжнародного аеропорту «Львів» Ryanair має здійснювати авіарейси до Кракова, Вроцлава, Будапешта, Ейндховена, до Меммінгема, що біля Мюнхена, і Лондона.