Найближчим часом в Україні очікується падіння курсу долара, передає Корупція.Інфо

Як заявив в ефірі ObozTV фінансовий аналітик Віталій Шапран, останнім часом котирування на міжбанку постійно падають.

Популярне: "Пішов на х** п***ас. Сконаєш під синагогою": Ляшко жорстко відповів Коломойському

"Останнім часом спостерігалося зростання цін на нафту. Зовсім недавно ми бачили ціну в 65 дол. за барель, зараз вона тримається в діапазоні 80-85 дол. за барель. Ціни на українську сталь і залізорудну сировину впали. На залізорудну сировину ми починали рік з 75 дол., а зараз ціни впали до 60-65 дол.", – зазначив експерт."Що стосується валюти, то ми бачили, що девальвація відбувалася на міжбанку, а чорний ринок спостерігав за тим, що відбувається. Зараз відновилася тенденція до ревальвації. Наскільки мені відомо, поновилися замовлення від наших фінансових колег за кордоном", – заявив Шапран.

"Якщо говорити про прогнози щодо курсу долара, то можна очікувати долар по 26 грн, бо курс падає. Котирування на міжбанку падають. Але якщо хтось збирається купувати зараз долари по 26,2, то я можу сказати, що не варто поспішати, бо на чорному ринку ціна буде падати", – сказав фінансовий аналітик.

Офіційна вартість долара з 25 червня знизилася з 26,30 до 26,23 грн/$. У той же час середній курс в столичних обмінниках практично не змінився і коливається близько 26,2 грн/$. Згідно з даними НБУ, курс євро в Україні зростає. 25 червня курс євро склав 30,56 грн.