Ольга Фреймут викликала фурор в Мережі!
Українська телеведуча Ольга Фреймут живе в щасливому шлюбі з генеральним директором «Нового» каналу Володимиром Локотко. Успішна ведуча виховує трьох дітей: 14-річну Злату від британця Ніла і двох від союзу з Володимиром. Фреймут веде активно соцмережі, однак, рідко в кадр потрапляють її діти.

Так, днями на сторінці в Instagram Ольга Фреймут поділилася фотом молодшої дочки Євдокії, якій в червні виповниться три роки. Малятко позує в дощовику і мило розглядає квіти.

Раніше Ольга сказала, що до кінця поки не розуміє свою старшу дочку-підлітка Злату Мітчелл. Знаменитість також заявила, що вона не здивується, якщо як-небудь до неї прийде Злата і заявить про те, що вона вирішила змінити стать.

Фреймут відверто розповіла, що поки її дочка знаходиться в пошуках себе.

«Не знаю, можливо Злата навіть вирішить поміняти стать. Можливо у мене буде невістка, а не зять. Вона, напевно, образитися на це висловлювання. До слова, до неї багато хто залицяється, хлопчики з хороших сімей, тому сподіваюся, вона все-таки стане люблячою дружиною. Хоча вона категорично проти. Сподіваюся, що вона буде Златою, а не Златаном. Але навіть якщо вона буде Златаном, я буду любити її також ».