Київський футбольний клуб “Динамо”, фанати якого потрапили в скандал з расизмом, в 15-му турі Прем’єр-ліги України в матчі, який проходив в Києві, виграв у команди “Маріуполь”, забивши суперникам три м’ячі і не пропустивши жодного.

Кияни вийшли вперед на 21 хвилині, коли Віталій Буяльський з близької відстані замкнув простріл справа від Віктора Циганкова.

“Біло-сині” контролювали події на полі весь матч, але подвоїти перевагу їм вдалося лише на 77 хвилині – Циганков ефектним ударом п’ятою довів рахунок до показника 2: 0.

Беньямін Вербич, який з’явився в грі з лави для запасних, забив останній гол на 82-й хвилині матчу.

Після цього результату команда Михайличенка набрала 30 пунктів і піднялася на друге місце турнірної таблиці внутрішньої першості. Що стосується “Маріуполя”, то вони залишилися з 17 очками на сьомій сходинці.