Певний проміжок часу на Херсонщині було посилення кадирівців.

 

 

Гауляйтер Владімір Сальдо публічно дякував їм за те, що вони взяли під контроль регіон.

Відомо, що кадировці займалися тотальним пограбуванням фермерів. Про це 24 Каналу сказав депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

Як зазначає Хлань, зараз кадирівців стало дещо менше. Тепер окуповану частину Херсонщини під контроль беруть представники ФСБ.

ФСБшники по скаргах фермерів почали переслідувати кадирівців. Вони описують абсолютно усе майно – не лише фермерів, а й підприємців. Цей тиск робиться під виглядом примусової перереєстрації за російським законодавством,
– стверджує депутат Херсонської облради.

Є навіть факти затримання. Здебільшого це стосується місцевих колаборантів, які співпрацюють з кадирівцями.

“Зазвичай наведення роблять колаборанти, а тоді вже приїжджають кадировці. Ідентифікувати їх важко, а от особи колаборантів встановляють. Саме ФСБ затримують представників колаборантських структур і тримають під вартою”, – зауважив Хлань.

Все, що відбувається зараз, нестиме за собою плачевні наслідки для РФ.

Після відходу Володимира Путіна від влади в Росії почнеться громадянська війна. Але вона буде відбуватися не між владою та народом, а між різними збройними угрупованнями. Таку думку в інтерв’ю Главреду озвучив російський політолог Дмитро Орєшкін.

За його словами, кремлівський диктатор знищив в РФ будь-які способи розв‘язання політичних проблем і забезпечення державного менеджменту.

“Я маю на увазі державні інституції типу вільних виборів, конкуренції політичних партій, парламентаризму, конституціоналізму тощо. Всього цього немає, зараз Путіним керують силовики, спираючись на багнети. На багнетах, кажуть, довго сидіти не можна”, – пояснив Орєшкін.

Політолог відповів, що різні види російських силовиків в РФ “один одного не люблять, надзвичайно ревнують, борються за місце в приймальні Путіна і за те, хто перший йому доповість”.

“У цю структуру намагався влізти Пригожин, але генерали його начебто відтіснили, і тепер Пригожин і Кадиров вже на другому плані. Але коли Путін піде, всі ті люди, які йому зараз підкоряються і бояться, почнуть розбиратися один з одним, з’ясовуючи чий клан буде господарем РФ. І розбиратися вони будуть не на телевізійних дискусіях або передвиборних дебатах, а на полі бою за допомогою підлеглих їм озброєних людей”, – сказав він.

Орєшкін вважає, що після Путіна в Росії дуже ймовірна громадянська війна.

А створення приватних армій різними російськими діячами вказує на підготовку до мафіозної війни за розподіл території РФ

В Росії назріває явно процес, який прискорить падіння путінського режиму паралельно з тим, що цей режим зазнаватиме поразки на полі битви.

Розтягування армій – це підготовка до мафіозної війни. Про це сказав російський опозиційний політик та соціолог Ігор Яковенко у ефірі програми “Студія Захід з Антіном Борковським” на телеканалі “Еспресо”.

“Майже всі політичні суб’єкти, які претендують на окремі шматки власності на території Росії, намагаються завести собі власну армію. Вони дивляться вже через Путіна, за його плече, у те майбутнє, де Путіна вже нема. Я вважаю, в результаті серйозної воєнної поразки, такого собі “українського Сталінграда”, який стане розгромом російських військ, федеральна влада буде настільки ослабленою, що групу підтримки Путіна з числа служб охорони припинять боятися й почнеться мафіозна війна за розподіл Росії”, – вважає Яковенко.

За його словами, ця мафіозна війна за розділення роздиратиме Росію на шматки. Після цього війна припиниться, тобто перейде вглиб Росії. Такий сценарій видається вірогідним.