Лідер парламентської фракції “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що народні депутати від “Європейської солідарності” підтримали закон про ринок землі оскільки у Петра Порошенка в розпорядженні є гектари землі.

“Фракція (” Слуга народу “) не набрала 226 голосів. Допоміг Петро Порошенко, тому що він керує сотнями тисяч гектарів землі. І допомогла фракція” Голос “, тому що там дві третини лобістів фінансових кіл”.

Нагадаємо, відомий український журналіст Денис Іванеско розповів, що Державному фонду, де раніше працювала дружина колишнього президента Петра Порошенка Марина прийшов повний кінець, адже Кабінет міністрів в 10 разів урізав йому витрати.

“Жалюгідний кінець Держфонду Марини Порошенко. Кабмін урізує йому витрати в 10 разів. Було 700 млн грн. Залишили 74 млн. Думаю, варто було ліквідувати взагалі. У цього фонду була одна мета – влаштувати на роботу дружину Порошенко, з якої не вийшла ведуча ранкової зарядки . Фонд по суті дублював Мінкульт – давав гроші на кіно, театри і різні розваги друзям Марини і просто вподобаним маргіналів. Шкода, що за розтрати нікого не притягнуть до відповідальності. Але і так убогий фінал “, – написав він.