Війська протиповітряної оборони ЗСУ збили на сході України російський штурмовик Су-25 та 4 безпілотники типу “Орлан-10”.

Повідомляє Угруповання Об’єднаних сил у Facebook.

“За минулу добу війська протиповітряної оборони Сухопутних військ ЗСУ на сході України знищили 4 БПЛА типу Орлан-10, з них один вночі, та штурмовик Су-25”.

Захисники також оприлюднили фото збитої ворожої авіаційної техніки. 

Лише за минулу добу Збройні сили України знищили близько 200 окупантів, 7 ворожих танків, 7 ББМ та 3 артилерійських системи. Загалом з 24 лютого Росія вже втратила близько 43 400 військових, 1 856 танків та 4 115 бойових броньованих машин.

Саме тому, міністр оборони України Олексій Резніков заявляє, що відповідальність росіян за воєнні злочини буде невідворотною, і просить країни-учасниці Ukraine Defence Contact Group – формат “Рамштайн” – делегувати експертів з військової юстиції та фахівців з протидії воєнним злочинам, щоб допомогти Україні покарати російських злочинців.

“Не маю жодних сумнівів, що після перемоги України у цій війні ми в той чи інший спосіб “наздоженемо” кожного з причетних до варварських вбивств і знущань. Представники сил оборони України неодноразово і дуже чітко висловлювались з цього приводу. Раніше чи пізніше, але це станеться.

Водночас наша відповідь має бути не лише принциповою, але й системною. Важливою складовою протидії воєнним злочинам має стати демонстрація, що покарання буде невідворотнім і не обмеженим в часі”.