Ілля Кива шокував країну черговою проросійською заявою. На цей раз народни депутат Верховної Ради від фракції “Опозиційна платформа – За життя” сказав, що Україна нібито має бути частиною єдиної союзної держави із Російською Федерацією. Про це він заявив в етері російського політичного пропагандистського ток-шоу на телеканалі “Росія 1”.

“Сьогодні, через 10 років, Росія почала диктувати умови і заявляти про свої права. Про права на ту територію, яка, я вважаю, повинна знаходитися в одному союзі. Нашому слов’янському союзі. Це чудова політична гра, яка заслуговує на повагу… Вісім років тому ви віддали Україну, але забрали Крим, а за вісім років ви прийшли за всім”, — сказав депутат.

Варто зазначити, що запекла пропогандистка Кремля Ольга Скабеєва спробувала вгамувати Киву, мовляв, щоб він був обережніший у своїх висловлювань, проте депутат не дослухався до її порад і продовжив говорити абсурдні нісенітниці. 

“І сьогодні дії України це лише дії колонізаторів, які використовують її як затравку, як витратний матеріал, як ресурс. І сьогодні Росія може відіграти ключову роль у майбутньому моєї країни”, – резюмував Кива.