Керівників відразу декількох обласних центрів збираються звільнити. Зокрема на думку представників партії “Слуга народу” питання вже вирішене по Чернігівській, Одеській та Миколаївській областях.

Про це в ефірі “Україна 24” повідомила народний депутат з фракції “Слуга народу” Галина Янченко.

Вона підтвердила, що у нардепів є претензії до цих чиновників.

Обговорення ведеться також по декільком іншим областям.

“Більш того, протягом останнього місяця-двох вже були замінені і зняті зі своїх посад кілька губернаторів чи голів ОДА.

Є певна ймовірність, що цей процес не завершений. Йдеться, наприклад, про голів Одеської, Миколаївської, Чернігівської ОДА. Також обговорюється ще ряд областей, але це, скажімо так, ще в робочому процесі можливі кадрові зміни “, – сказала народний депутат.

Янченко підтвердила, що по керівникам Одеської, Миколаївської, Чернігівської областей питання вже вирішене.

“По Чернігову відбулася заміна, по Миколаєву і Одесі поки зняті керівники. По Миколаєву, здається, призначений, а по Одесі ще питання в роботі”, – сказала вона.

Представник президента в КСУ Федір Веніславський також заявив, що кадрові зміни, які анонсувалися Володимиром Зеленським, перш за все стосуються голів обласних державних адміністрацій.

“Я думаю, до багатьох губернаторів є питання і у фракції, і, я так розумію, у президента. Тому очікуємо – будуть дійсно певні кадрові зміни.

Давайте дочекаємося офіційної реакції тих суб’єктів, які мають право визначати, хто ефективно працює, а хто неефективно. Це президент насамперед і уряд “, – сказав він.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що 5 листопада, президент України Володимир Зеленський підписав укази про звільнення голів трьох обласних державних адміністрацій.

Звільнено губернаторів Івано-Франківської, Одеської та Сумської областей Віталія Федоріва, Максима Куцого і Романа Грищенка. Як сказано в кожному з указів, глави регіонів позбулися посад у зв’язку з поданими ними заявами.

Відзначимо, що призначає і звільняє глав обласних державних адміністрацій президент України.