Президент США Джо Байден і президент РФ Володимир Путін поговорять ще раз після того, як їхні довірені представники опрацюють тему напруженості, що виникла через стягнення російських військ до кордонів України.

Про це заявив прессекретар Путіна Дмитро Пєсков у коментарі каналу Росія-1.

“Президенти домовилися, що після того, як ось ці самі довірені представники попрацюють, їм потрібно буде ще раз переговорити, може бути, задіюючи ось цей же відеоформат, він сподобався двом президентам”, – заявив він.

Спікер Кремля додав, що Путін дуже хотів би побачитися з Байденом особисто. Про це він сказав під час відеопереговорів із Байденом.

«Обов’язково побачимося, мені цього дуже хотілося б», — сказав Путін у відповідь на слова свого візаві про те, що той шкодує, що не вдалося побачитися на саміті Групи двадцяти в Римі.

При цьому прессекретар Путіна заявив, що поки що говорити про зустріч лідерів РФ і США в очному форматі зарано. З його слів, це питання на майбутнє.

«Очна зустріч — це справа, справа майбутнього. Рано поки що про це говорити, рано», — сказав Пєсков.

Зауважимо, під час останньої розмови президентів, Джо Байден особисто попередив Путіна, що «США та союзники відповідатимуть сильними економічними та іншими заходами у разі військової ескалації».

Нагадаємо, останні півтора місяця Росія стягує війська до українських кордонів. За даними міністра оборони України Олексія Резнікова на 3 грудня чисельність російських військ поблизу кордонів України та на тимчасово окупованих територіях становить понад 94 тис. солдатів та офіцерів.

Російське вторгнення в Україну може бути здійснене на початку 2022 року, до цього буде залучено до 175 тис. військовослужбовців РФ. Про це раніше повідомляли Західні ЗМІ з посиланням на джерела.