Для вторгнення в Україну Путін може влаштувати провокацію, схожу на підриви будинків 1999 року. Про ексглава МЗС Польщі Радослав Сікорський, нині депутат Європарламенту, написав у Tвіттері.

«Згадаймо, як Володимир Путін створив формальний привід для другої чеченської війни, яка катапультувала його на посаду президента. Змусивши ФСБ підірвати багатоквартирні будинки гексогеном, убивши сотні росіян. Я очікую, що з Україною буде схожа картина», – зазначив Сікорський у своєму Твіттері.

Так польський євродепутат прокоментував допис кореспондентки CNN Наташі Бертран. Журналістка поширила у Твіттері заяву речника Пентагону Джона Кірбі про те, що оборонне відомство США має “цілком достовірну” інформацію про підготовлену Росією групу диверсантів.

За словами Кірбі група підготована «для проведення того, що ми називаємо операцією під чужим прапором, – операцію, яка має виглядати як напад на них чи російськомовних громадян в Україні, щоби мати привід для вторгнення».

Нагадаємо, у вересні 1999 року в Росії сталася серія вибухів житлових будинків, що призвело до сотень жертв.

За однією з версій, вибухи були організовані владою задля виправдання введення військ до Чечні та підняття рейтингів Путіна. Це робилось з метою забезпечити його обрання президентом.