Восени в українських міністерствах можуть відбутися кадрові перестановки. Про це 29 серпня в ефірі телеканалу “Україна 24” заявив народний депутат, голова фракції “Слуга народу” у Верховній Раді Давид Арахамія.

“Я не виключаю, думаю, що восени точно можуть бути якісь ротації по окремим міністерствам. Два-три міністерства, думаю. Які, говорити не буду, а то люди зовсім перестануть працювати”, – сказав Арахамія.

За його словами, мова йде про ротацію в економічному блоці.

“У нас же люди найбільше якраз незадоволені економічним блоком. Потрібні люди, які не просто мають бачення і програми, а які можуть їх швидко імплементувати в життя. У нас найбільша біда – величезна бюрократія у всіх процесах”, – сказав нардеп.

Нардеп запевнив, що повністю уряд Дениса шастали замінювати не будуть – мовляв, для цього немає передумов. У той же час виключати відставку уряду також не можна.

“Точно не виключено (що уряд може бути замінено. – ред.), Але поки у нас ніяких таких планів немає”, – зазначив Арахамія.

Також на запитання щодо грошей на будівництво доріг, взятих з фонду боротьби з коронавірусом, депутат сказав, що це «інвестиції в самих себе».

«Якби ми їх не витратили (гроші з фонду боротьби з коронавірусом на будівництво доріг – ред.), то тоді б не робили дороги і потім позичали на дороги. Тобто ці гроші ми б все одно позичали, тільки пустили б не на коронавірус , а на дороги», – сказав нардеп.

Арахамія також розповів про плани з будівництва доріг.

«Гроші повинні працювати. Кожна гривня, яка вкладена в дороги, шість гривень приносить протягом чотирьох років в бюджет. Це інвестиція в самих себе. Ми наближаємося до того, щоб в цьому році зробити 4 200 км, це історичний рекорд, а програма – за п’ять років зробити 20 тис. км», – сказав глава фракції «Слуга народу».