Колишній працівник СБУ та зрадник Василь Прозоров дав прес-конференцію у Москві, під час якої зробив чимало цинічних заяв щодо України.

Чоловік з 2014 року нібито працював у штабі АТО.

Журналістам він розповів, що увесь цей час зливав Росії інформацію про українську армію.

А ще ретранслював головну російську брехню – мовляв, до збиття малайзійського "Боїнгу" причетна Україна. Хоча міжнародне слідство має прямі докази того, що "Бук", з якого випустили ракету по пасажирському лайнеру, привезли саме з РФ.

З квітня 2014 року я абсолютно добровільно, за ідеологічними мотивами, сприяв спецслужбам РФ в отриманні інформації про діяльність українських силовиків, зокрема в районі проведення АТО,– наголосив Прозоров під час прес-конференції.

Й збрехав про те, що в зоні бойових дій на Донбасі є українські таємні в'язниці, а всі ліквідовані ватажки бойовиків — нібито результат роботи СБУ.

Питання українського журналіста Романа Цимбалюка модератори конференції намагалися заглушити: він запитав Прозорова, чим той зараз займається та в якій спецслужбі працює, а також чому втік до РФ.

“Я вас теж вітаю з 27 річницею СБУ. Незрозуміло, якщо ви тут, значить ви тут добре влаштувалися, судячи з усього. Тому що в цей зал просто так не пускають. Хочу запитати: чим ви займаєтеся, в якій спецслужбі зараз працюєте?"– запитав Роман Цимбалюк під час прес-конференції зрадника.

Крім цього, український журналіст підколов колишнього офіцера СБУ, який в унісон з пропагандистами Кремля продовжує розповідати про “громадянську війну на Донбасі”.

“І найголовніше: якщо в Україні “громадянська” війна, то чого ж ви на територію Росії перебігли?”, – яскраво резюмував Цимбалюк на прес-конференції.

Речниця Служби безпеки України Олена Гітлянська підтвердила, що Прозоров був співробітником відомства, однак його давно звільнили через зловживання алкоголем.

"Російська пропаганда традиційно нічим не гребує. Тому не дивує, що зрадників, яких всі зневажають, росіяни активно використовують для озвучення своїх заїжджених фейків про «таємні тюрми», тощо.
Показово, що Василь Прозоров був звільнений з посади старшого консультанта-експерта одного з відділів штабу АТЦ Служби безпеки України через службову невідповідність – систематичне вживання алкоголю на робочому місці, дискредитацію звання офіцера.  Пропивши честь офіцера, Прозоров вирішив торгувати совістю та військовою присягою, знайшовши у ФСБ РФ "гідних" покупців. Але ця потвора має пам'ятати долю Іуди. Справа лише часу."

Проти чоловіка вже відкрили кримінальне провадження за держзраду, йому загрожує до 15 років в'язниці.