У “вагнерівців”, які не на жарт перелякалися українського контрнаступу, вже немає досвідчених бійців, або навіть якщо і залишилися такі, то їх дуже мало. 

Таку думку в ефірі одного з українських ЗМІ висловив лейтенант, командир роти батальйону “Свобода” Нацгвардії Євгеній Оропай. 

Він зазначив, що засновник ПВК Євген Пригожин “катається” по тюрмах та агітує ув’язнених вступати до військової компанії, але туди все одно йдуть звичайні найманці, які воюють виключно за гроші. 

У регулярних військах ворога більш якісне підкріплення саме артилерійським вогнем, у них більш якісне озброєння і вони більш якісно застосовують зв’язок між своїми підрозділами, і знають хто і де стоїть“, – розповів офіцер. 

Вагнерівці начебто зараз домовилися з десантно-штурмовими військами регулярної армії про максимальну співпрацю, але це просто поступив наказ від їх “бункерного”, щоб ті були “більш ефективні”, зауважив Євгеній Оропай. 

Та скажу прямо: толкових вагнерівців майже не залишилось, є тільки гарматне м’ясо, яке як таргани валять натовпом і помирають на цій землі. Їх тіла навіть не виносять“, – розповів лейтенант НГУ. 

За його словами, ворог дуже переймається за український контрнаступ, трусячись від страху та не бажаючи виконувати накази. 

У них велика паніка серед особового складу. Вони бояться нашого контрнаступу просто як миші, що побачили здорового відгодованого кота, що через деякий час на них кинеться. Просто потрібно дочекатися моменту, коли до нас прийде деяке озброєння і ми його почнемо використовувати“, – розповів ротний батальйону “Свобода” Євгеній Оропай.