У вівторок, 12 листопада, детективи Національного антикорупційного бюро України затримали директора департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Офісу президента Світлану Кондзелю. Її підозрюють у великому шахрайстві.

Як повідомляється, Кондзеля заявляла, що вирішує будь-які проблеми завдяки своїм зв’язкам в Офісі президента. Зокрема, вона зажадала 150 тисяч доларів за призначення на посаду заступника голови правління НАК “Нафтогаз України”.

Нагадаємо, детективи Національного антикорупційного бюро за погодженням антикорупційних прокурорів повідомили про підозру у внесенні недостовірних відомостей в декларації колишньому народному депутату Костянтину Жеваго.“У п’ятницю за погодженням прокурорів САП детективами НАБУ повідомлено про підозру колишньому народному депутату України 8 скликання у внесенні недостовірних відомостей в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, тобто в скоєнні злочину, передбаченого ст. 366-1 Кримінального кодексу” .

Прокуратура традиційно не повідомляє ім’я підозрюваного, але, як повідомляють українські ЗМІ, це – Жеваго.

Правоохоронці зазначають, що встановили, що колишній нардеп не задекларував факт наявності у нього фінансових зобов’язань.