Вчорашній сольний виступ Семочко на ЗІКу не показало нам нічого нового, чи не так? Ссать в очі, безсоромно відбріхуватися, коли тебе схопили за руку – типова лінія поведінки всіх наших чиновників.

Таку думку висловив сьогодні в Фейсбуці відомий журналіс Дмитро Гнап.

Ще з часів Кравчука і його «маленькою хатинки». Ще з часів Кучми і генпрокурора Потебенька, коли плівки Мельниченка назвали «брехнею і хвальш». Ще з часів Ющенко і його сина-мажора. І Януковича з його Межигір'ям.

Брехня давно стала для них сенсом політики. І улюбленим способом кризової комунікації. Нічого не змінилося і за часів нинішнього президента. Нещодавно Розенблат клявся, що відео, на якому він вимагає хабара і вважає отриманий кеш – це кіно, зняте НАБУ з найнятими акторами.

А до цього Демчина, захоплений вранці у шикарному маєтку, злякано відбріхувався, що просто зайшов привітатися до своїх дітей. І як вони виявилися в тому будинку, він і сам не може пояснити.

А до того Гройсман ніяк не міг згадати, як його теща-пенсіонерка зібрала грошей на шикарні апартаменти на Печерську. І підселила туди свого зятя.

Популярне: Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

А перед тим Порошенко дивлячись в десятки телекамер, з бігаючими очима розповідав, що майже нічого не знав про відкриті на його ім'я офшори. І за його словами було схоже на те, що юристи просто вкрали його паспорт і самі зареєстрували на ім'я президента ту горезвісну компанію на Віргінських островах.


«Брехати, брехати, брехати» – як написав колись президентський радник Бірюков. Саме так вони розуміють політику. А визнати свою провину, мати мужність сказати правду – це ознака лоха, невдахи в їх світогляді.

Приходьте сьогодні о 18.00 в Адміністрації президента. Там команда Denys Bihus святкуватиме день народження.

За часів тотальної брехні і тотального злодійства – хороші люди повинні триматися разом.